КВК

9 груд. 2017
8 грудня команда "Олімпійський резерв" прийняла участь в КВК.

Регламент проведення змагань КВК

серед  учнівської молоді

Покровської об’єднаної територіальної громади

Тема КВК: « До вершин спортивного Олімпу!»

Вік учасників команд : учні до 17 років.

Програма змагань складається з  5-ти конкурсів, кожний з яких оцінюється за  п’ятибальною шкалою.

Команда має налічувати не менше 10 чоловік та має право залучити не більше 4 вчителів.

Капітан обирається серед учнівського складу команди.

Конкурсна програма:

І конкурс - Візитка «На старт! Увага! Погнали!» : тривалість до 5-7 хв. У цьому конкурсі учасникам необхідно розповісти про себе, про свою команду, привітати суперників, глядачів, журі, продемонструвати почуття гумору, вміння працювати в команді тощо.

ІІ конкурс  - Конкурс капітанів «Боги з Олімпу»: тривалість до 5 хв. Команди представляють свого капітана. В свою чергу капітани проявляють свої акторські та лідерські якості.

ІІІ конкурс – Бліц-опитування: на сцену запрошуються всі команди. Кожний з членів журі задає своє запитання. Командам дається 1 хв. на роздуми, після чого один представник від команди дає відповідь на поставлене запитання. Відповідь має бути неординарною та цікавою.

ІV конкурс -  Музичний «Спортивні нотки»: тривалість до 5 хв. Команди мають право використовувати будь-яку музичну композиціє, або декілька відповідної тематики.

V конкурс  - Домашнє завдання «Урок фіз-ри майбутнього»: тривалість до 5-7 хв. Команди мають пофантазувати, як вони уявляють урок фізичної культури в майбутньому

Якщо команда не буде дотримуватись регламенту в певному конкурсі, то з неї буде знято 1 бал !