Про організацію дистанційного навчання на період карантину

Про запровадження

дистанційного  навчання

на період карантину

Відповідно до Постанови КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу СОVID-19», наказу МОН від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню корона вірусу СОVID-19», з метою запобігання  поширенню корона вірусу СОVID-19,

НАКАЗУЮ:

1.Запровадити з 23.03.2020 по 24.04.2020 дистанційне навчання для здобувачів освіти (1-11кл).

Відп. ЗНВР Тищенко А.А.

2. Педагогічним працівникам протягом робочого часу, визначеного Правилами внутрішнього розпорядку НВК:

2.1дотримуватися заборони проведення освітніх масових заходів для здобувачів освіти;

2.2 особисто контролювати виконання освітніх програм ЗЗСО,зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання,що не передбачає відвідування ЗО її здобувачами,та у виняткових випадках шляхом ущільнення графіку освітнього процесу,а також виконання вчителем ЗЗСО іншої роботи (наукової, методичної, організаційно- педагогічної та іншої)-додається.

2.3 запровадження гнучкого(дистанційного) режиму роботи працівників ЗЗСО

2.4. вчителям щоденно цікавитися повідомленнями від адміністрації у  Viber-групі Братського НВК;

2.5 виконання протиепідемічних заходів.

3.Призначити відповідальними за опрацювання кореспонденції ,що надходить з відділу освіти,молоді та спорту,департаменту освіти і науки, МОН та офіційні електронні адреси ЗНВР Тищенко А.А, ЗВР Колошву В.О.

4.Завгоспу Кісенку Ю.С.:

4.1 посилити контроль за санітарно-профілактичними заходами та пропускним режимом у приміщення ЗЗСО,ДНЗ. Постійно;

4.2забезпечити належні технічні умови для виконання роботи працівниками структурного підрозділу(школи).

5.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор НВК                       З.І.Дубнюк